Dlaczego my

  • Doświadczenie – nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie reklamy, druku wielkoformatowego oraz nadruków na odzieży. Nasz zespół tworzą doświadczeni graficy oraz personel produkcyjny. Dzięki połączeniu ich umiejętności jesteśmy w stanie zrealizować każde Państwa zamówienie.
  • Terminowość – powierzone nam zlecenia realizujemy terminowo i rzetelnie.
  • Technologia – posiadamy nowoczesny  park maszynowy, który umożliwia produkcję niemal każdego produktu reklamowego dla Twojej firmy.
  • Gwarancja – w procesach produkcyjnych stosujemy wyłącznie  najwyższej jakości media i materiały, wiodących na rynku producentów.

Nasz Zespół

Do najważniejszych wyzwań jakie stawiamy sobie w działalności jest oferowanie Klientom wysokiej jakości produktów i usług, terminowe i solidne realizowanie zleceń ,stosowanie przystępnych cen, stosowanie innowacyjności poprzez szukanie najlepszych pomysłów dla każdego w sposób indywidualny, opracowywanie unikatowych projektów, wczytywanie się w gusta i preferencje klientów a co za tym idzie uzyskanie zadowolenia odbiorców .

Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta od projektu aż po produkcję i wykonanie. Zapraszamy do współpracy, doradzimy, dopasujemy i znajdziemy dla Państwa najlepsze pomysły i rozwiązania.