Polityka prywatności

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO ), informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Davart.pl Druk wielkoformatowy Aneta Kobza z siedzibą w Głuchołazach, kod pocztowy 48-340, przy ulicy Kościuszki 50.

W związku z powyższym, przetwarzamy Państwa dane osobowe w następujących celach:

  • Umożliwienia korzystania z serwisu www.;
  • Świadczeniu usług drogą elektroniczną;
  • Umożliwienie transakcji i płatności;
  • Obsługi zgłoszeń oraz reklamacji dokonywanych drogą mailową, bądź też poprzez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie internetowej;
  • Kontaktowaniu się z Państwem w sprawie świadczonych przez nas usług;
  • Rozliczeń podatkowych;
  • Prowadzeniu działań marketingowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba że przepisy stanowią inaczej. Podstawą do przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes firmy Davart.pl Druk Wielkoformatowy.

Dane są przechowywane bezterminowo.

Państwa dane osobowe są udostępniane podmiotom pośredniczącym, gdy posiadamy ku temu podstawę prawną lub gdy jest to niezbędne do wykonywania oferowanych przez nas usług, np. dostawcy usług transportowych.

Davart.pl Druk Wielkoformatowy zapewnia dopełnienia wszystkich Państwa praw, ujętych w RODO, takich jak: prawo do usunięcia, sprostowania, przenoszenia oraz dostępu do Państwa danych, redukcji ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji ( w tym profilowaniu) i cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych może się odbyć drogą elektroniczną (wysyłając wiadomość na adres: sklep@davart.pl bądź też telefoniczną +48 604 771 210. W przypadku naruszenia przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych, mają Państwo prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.